Zaloguj się   AAA
Polska English
toplogo
Ikona zestawienia bibliograficzne Zestawienia bibliograficzne

TytułLiczba opisówData modyfikacjiData utworzenia
Agresja, przemoc 742014-02-222013-10-03
Analiza ekonomiczna w przedsiębiorstwie 112013-01-092011-09-07
Analiza finansowa 272013-01-092011-09-07
Badania marketingowe 362013-01-092011-09-07
Bezrobocie 1742013-10-032013-10-03
Biznes plan 252013-01-092011-09-07
Controlling 292013-10-032011-09-07
Etykieta w biznesie 132013-01-092011-09-07
Filozofia 432013-01-092011-09-07
Finanse - podstawy 262013-01-092011-09-07
Finanse międzynarodowe 232013-01-092011-09-07
Finanse przedsiębiorstwa 372013-01-092011-09-07
Firma symulacyjna - warsztaty 222013-01-092011-09-07
GOFIN - czasopisma elektroniczne 62013-02-072013-02-07
IBUK LIBRA 2342017-07-062011-05-06
informatyka w zarządzaniu 252011-09-072011-09-07
Kultura języka 232011-09-062011-09-06
Marketing 332011-09-072011-09-07
Marketing w handlu i usługach, e-handel 202011-09-062011-09-06
Matematyka 202011-09-062011-09-06